LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Šo vietni pārvalda SIA "Ozona Spogulis". Vietnē termini “mēs” un “mūsu” attiecas uz GREEN HOT BOX. GREEN HOT BOX piedāvā šo vietni, ieskaitot visu informāciju, rīkus un pakalpojumus, kas no šīs vietnes ir pieejami Jums, lietotājam, ar nosacījumu, ka Jūs piekrītat visiem šeit izklāstītajiem noteikumiem, noteikumiem, politikām un paziņojumiem. Apmeklējot mūsu vietni un/vai iegādājoties kaut ko no mums, Jūs lietojat mūsu “Pakalpojumu” un piekrītat ievērot šādus noteikumus un nosacījumus (“Pakalpojuma noteikumi”, “Noteikumi”), ieskaitot šos papildu noteikumus un nosacījumus, uz kuriem atsaucas šajā dokumentā un/vai kuras ir pieejamas, klikšķinot uz hipersaites. Šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi attiecas uz visiem vietnes lietotājiem, ieskaitot tos lietotājus, kuri ir pārlūkprogrammas, pārdevēji, klienti, izplatītāji un / vai satura veidotāji. Pirms piekļūt mūsu vietnei vai pirms tās izmantošanas lūdzam rūpīgi izlasīt šos pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Piekļūstot vai izmantojot jebkuru vietnes daļu, Jūs piekrītat ievērot šos pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Ja Jūs nepiekrītat visiem šī līguma noteikumiem un nosacījumiem, tad lūdzam nepiekļūt mūsu vietnei un neizmantot mūsu pakalpojumus. Ja šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi tiek uzskatīti par piedāvājumu, piekrišana tiek izteikta tikai ar šajos pakalpojumu sniegšanas noteikumos. Šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi attiecas uz jebkurām jaunām funkcijām vai rīkiem, kas pievienoti šībrīža veikalam. Šajā laikā varat pārskatīt jaunāko pakalpojumu sniegšanas noteikumu versiju. Mēs paturam tiesības atjaunināt, mainīt vai aizstāt jebkuru šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu daļu, izvietojot informāciju par izmaiņām vai grozījumiem. Jūsu pienākums ir periodiski informēt sevi par iespējamā izmaiņām, pārlasot šos noteikumus. Jūs piekrītat jauninājumiem šajos noteikumos, turpinot lietot vietni vai piekļūstot tai pēc tam, kad mainīti noteikumi. LŪDZU, RŪPĪGI IZLASIET NOTEIKUMUS UN PĀRLIECINIETIES, KA SAPROTAT "ARBITRĀŽA UN ATTEIKŠANĀS NO DARBĪBAS" PUNKTU, KAS APRAKSTĪTS ŠO NOTEIKUMU 19. PANTĀ, JO TIE NEPIECIEŠAMI STRĪDU IZŠĶIRŠANAI INDIVIDUĀLĀ KĀRTĪBĀ AR SAISTOŠAS ARBITRĀŽAS PALĪDZĪBU. PIEKĻŪSTOT MŪSU VIETNEI VAI IZMANTOJOT TO, JŪS APLIECINAT, KA ESAT IZLASĪJUŠI, SAPRATUŠI UN APDOMĀJUŠI SEKAS, KAS VAR RASTIES ARBITRĀŽAS UN ATTEIKŠANĀS NO DARBĪBAS REZULTĀTĀ (SKAT. 19. PANTU). Mūsu veikals izvietots vietnē Shopify Inc. Shopify Inc. nodrošina mūs ar tiešsaistes e-komercijas platformu, kas ļauj mums pārdot Jums savus produktus un pakalpojumus.

LIETOŠANAS NOTEIKUMI

PIRMAIS PANTS – TIEŠSAISTES VEIKALA LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Piekrītot šiem pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, Jūs apliecināt, ka esat pilngadīgs vai pārsniedzis pilngadības vecumu savā pastāvīgās uzturēšanās valstī vai provincē un esat mums devis piekrišanu ļaut jebkuram no Jūsu nepilngadīgajiem apgādājamajiem izmantot šo vietni. Jūs nedrīkstat izmantot mūsu produktus nelikumīgiem vai neatļautiem mērķiem, kā arī, izmantojot mūsu pakalpojumus, nedrīkstat pārkāpt likumus jūsu jurisdikcijā (ieskaitot autortiesību likumus). Jūs nedrīkstat pārsūtīt mums tārpus (vīrusu apakšklase) vai vīrusus, vai iznīcinoša rakstura programmas. Jebkura noteikumu pārkāpuma dēļ Jums tiks nekavējoties liegta piekļuve pakalpojumiem, kā arī tiks aizliegta to izmantošana.  

OTRAIS PANTS – VISPĀRĪGIE NOSACĪJUMI

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā atteikties no pakalpojuma sniegšanas jebkura iemesla dēļ. Jūs saprotat, ka Jūsu informācija (neskaitot kredītkartes informāciju) var tikt pārsūtīta nešifrētā veidā, tai skaitā (a) pārraidīta pa dažādiem tīkliem; un b) mainīta, lai pielāgotos tīklu vai ierīču savienošanas tehniskajām prasībām. Pārsūtīšanas laikā pa tīkliem kredītkaršu informācija vienmēr tiek šifrēta. Šajā līgumā izmantotie virsraksti ir iekļauti tikai ērtībai, un tie neierobežo vai citādi neietekmē šos noteikumus.

TREŠAIS PANTS – INFORMĀCIJAS PRECIZITĀTE, PILNĪBA UN AKTUALITĀTE

Mēs negarantējam šajā vietnē pieejamās informācijas precizitāti, pilnīgumu vai aktualitāti. Materiāli šajā vietnē ir sniegti tikai vispārīgai informācijai, un uz tiem nevajadzētu paļauties vai izmantot tos kā vienīgo lēmumu pieņemšanas pamatu, neapskatot primāros, precīzākus, pilnīgākus vai aktuālākus informācijas avotus. Jebkura paļaušanās uz šīs vietnes materiāliem ir Jūsu paša risks. Šajā vietnē var atrasties noteikta vēsturiska informācija. Vēsturiskā informācija noteikti nav aktuāla un tiek sniegta tikai Jūsu ērtībai. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šīs vietnes saturu, taču mums nav pienākuma atjaunināt jebkādu informāciju mūsu vietnē. Jūs piekrītat, ka Jūsu pienākums ir uzraudzīt izmaiņas mūsu vietnē.

CETURTAIS PANTS – PAKALPOJUMU UN CENU IZMAIŅAS

Mūsu produktu cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā bez brīdinājuma mainīt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu (vai kādu tā daļu vai saturu maiņu vai pārtraukšanu). Mēs neesam atbildīgi Jums vai trešajām personām par jebkādām saturiskām izmaiņām, cenu izmaiņām, pakalpojumu apturēšanu vai pārtraukšanu.

PIEKTAIS PANTS – PRODUKTI UN PAKALPOJUMI

Daži produkti vai pakalpojumi var būt pieejami tikai tiešsaistē, izmantojot vietni. Šiem produktiem vai pakalpojumiem var būt ierobežots daudzums un tos var atgriezt vai apmainīt tikai saskaņā ar mūsu atgriešanas politiku. Mēs esam darījuši visu iespējamo, lai pēc iespējas precīzāk atainotu mūsu produktu krāsas un attēlus, kas parādās veikalā. Mēs nevaram garantēt, ka Jūsu datora monitorā krāsas atainojums būs precīzs. Mēs paturam tiesības ierobežot mūsu produktu vai pakalpojumu pārdošanu jebkurai personai, ģeogrāfiskam reģionam vai jurisdikcijai. Šīs tiesības mēs varam izmantot katrā individuālā gadījumā. Mēs paturam tiesības ierobežot jebkuru mūsu piedāvāto produktu vai pakalpojumu daudzumu. Visi produktu apraksti vai produktu cenas jebkurā laikā var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma, pēc mūsu pašu ieskatiem. Mēs paturam tiesības pārtraukt jebkura produkta tirdzniecību jebkurā laikā. Jebkurš piedāvājums jebkuram produktam vai pakalpojumam, kas tiek veikts šajā vietnē, ir nederīgs. Mēs negarantējam, ka jebkura Jūsu nopirkta vai iegūta produkta, pakalpojuma, informācijas vai cita pirkuma kvalitāte atbildīs Jūsu cerībām. Mēs negarantējam, ka jebkuras kļūdas sniegtajos pakalpojumā tiks labotas.

SESTAIS PANTS – RĒĶINU UN KONTA INFORMĀCIJAS PRECIZITĀTE

Mēs paturam tiesības atteikt jebkuru pasūtījumu, kuru Jūs mums iesniedzat. Mēs varam, pēc saviem ieskatiem, ierobežot vai atcelt daudzumus, kas iegādāti vienai personai, mājsaimniecībai vai pasūtījumam. Šie ierobežojumi var ietvert pasūtījumus, kas veikti vienā klienta kontā vai zem tā, ar to pašu kredītkarti un/vai pasūtījumus, kas izmanto to pašu norēķinu un/vai piegādes adresi. Gadījumā, ja mēs izmainām pasūtījumu vai atceļam to, mēs varam mēģināt Jums to paziņot, sazinoties pa norādī†o e-pasta adresi un/vai rēķina adresi/tālruņa numuru, kas tika norādīta pasūtījuma veikšanas laikā. Mēs paturam tiesības ierobežot vai aizliegt pasūtījumus, kurus, pēc mūsu pašu domām, izdara tālākpārdevēji vai izplatītāji. Jūs piekrītat sniegt un uzturēt aktuālu, pilnīgu un precīzu informāciju par pirkumiem un kontiem visiem pirkumiem, kas veikti mūsu veikalā. Jūs piekrītat nekavējoties atjaunināt savu kontu un citu informāciju, ieskaitot jūsu e-pasta adresi un kredītkaršu numurus un derīguma termiņus, lai mēs varētu apstrādāt Jūsu darījumus un sazināties ar Jums pēc nepieciešamības. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, pārskatiet mūsu atgriešanas politiku.

SEPTĪTAIS PANTS – BRĪVAS IZVĒLES RĪKI

Mēs, iespējams, nodrošināsim Jums piekļuvi trešo pušu rīkiem, kurus mēs neuzraugām un pār kuriem mums nav nekādas kontroles vai varas. Jūs atzīstat un piekrītat, ka mēs nodrošinām piekļuvi šādiem rīkiem “tādiem, kādi tie ir” un “kādi ir pieejami” bez jebkāda veida garantijām, pārstāvniecības vai nosacījumiem un bez jebkāda apstiprinājuma. Mums nav nekādas atbildības par to, kas rodas vai ir saistīts ar trešo pušu brīvas izvēles rīku izmantošanu. Jebkurš piedāvātais izvēles rīku izmantošanas veids ir uz Jūsu atbildības. Lūdzu, lietojiet tos tikai tad, ja esat pārliecināts, ka esat iepazinies ar to lietošanas noteikumiem attiecīgo trešo pušu vietnēs. Mēs paturam tiesības nākotnē mūsu tīmekļa vietnē piedāvāt jaunus pakalpojumus un/vai funkcijas (ieskaitot jaunu rīku un resursu laišanu apgrozībā). Uz šādām jaunām funkcijām un/vai pakalpojumiem attiecas šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi.

ASTOTAIS PANTS – TREŠO PUŠU SAITES

Noteikts saturs, produkti un pakalpojumi, kas pieejami, izmantojot mūsu pakalpojumu, var ietvert trešo personu materiālus. Trešo pušu saites šajā vietnē var novirzīt Jūs uz trešo pušu vietnēm, kas nav saistītas ar mums. Mēs neesam atbildīgi par trešo pušu vietņu satura vai precizitātes pārbaudi vai novērtēšanu, un mēs negarantējam un neuzņemamies nekādu atbildību par trešo pušu materiāliem vai vietnēm, vai par jebkuriem citiem trešo personu materiāliem, produktiem vai pakalpojumiem. Mēs neesam atbildīgi par kaitējumu, kas saistīts ar preču, pakalpojumu, resursu, satura pirkšanu vai izmantošanu vai jebkuriem citiem darījumiem, kas veikti no vai saistībā ar trešo personu vietnēm. Lūdzu, uzmanīgi pārskatiet trešo pušu politikas un praksi un pārliecinieties, ka jūs to saprotat, pirms uzsākat kādu darījumu. Sūdzības, pretenzijas, bažas vai jautājumi par trešo personu produktiem jānosūta trešajām personām.

DEVĪTAIS PANTS – LIETOTĀJU KOMENTĀRI, ATSAUKSMES UN CITI IESNIEGUMI

Ja Jūs mums sniedzat noteiktu informāciju pēc mūsu pieprasījuma (piemēram, konkursa darbus) vai arī Jūs šādu informāciju sniedzat mums bez mūsu pieprasījuma (piemēram, radošas idejas, ierosinājumus, priekšlikumus, plānus vai jebkurus citus materiālus) tiešsaistē, pa e-pastu, pa pastu vai citādi (kopā - “komentāri”), Jūs piekrītat, ka mēs jebkurā laikā un bez ierobežojumiem varam rediģēt, kopēt, publicēt, izplatīt, tulkot un kā citādi jebkuros plašsaziņas līdzekļos izmantot komentārus, ko Jūs mums esat snieguši. Mums nav pienākuma (a) konfidenciāli uzglabāt komentārus; b) maksāt kompensāciju par komentāriem; vai c) atbildēt uz visiem komentāriem. Jūs piekrītat, ka Jūsu komentāri nepārkāps nevienas trešās puses tiesības, tostarp autortiesības, preču zīmes, privātumu, personiskās tiesības vai īpašumtiesības. Jūs tāpat piekrītat, ka Jūsu komentāri nesatur apmelojošu vai citādi nelikumīgu, aizskarošu vai nepiedienīgu informāciju, kā arī nesatur datorvīrusus vai citu ļaunprātīgu programmatūru, kas jebkādā veidā varētu ietekmēt pakalpojuma vai jebkuras ar to saistītas vietnes darbību. Jūs nedrīkstat izmantot viltus e-pasta adresi, izlikties, ka esat kāds cits vai kā citādi maldināt mūs vai trešās puses par jebkādu komentāru izcelsmi. Jūs esat pilnībā atbildīgs par visiem komentāriem un to precizitāti. Mēs neuzņemamies atbildību par komentāriem, ko esat iesūtījis Jūs vai kāda trešā persona.

DESMITAIS PANTS – PERSONISKA INFORMĀCIJA

Jūsu personiskās informācijas iesniegšanu veikalā regulē mūsu privātuma politika. Lūdzu, pārskatiet mūsu Privātuma politiku.

VIENPADSMITAIS PANTS - KĻŪDAS, NEPRECIZITĀTES UN NOLAIDĪBA

Dažkārt mūsu vietnē vai pakalpojumā var atrasties informācija, kas satur tipogrāfiskas kļūdas, neprecizitātes vai nolaidību, kas var attiekties uz produktu aprakstiem, cenām, akcijām, piedāvājumiem, produktu nosūtīšanas maksām, tranzīta laikiem un pieejamību. Mēs paturam tiesības labot visas kļūdas, neprecizitātes vai nolaidību, kā arī mainīt vai atjaunināt informāciju vai atcelt pasūtījumus, ja jebkura informācija Pakalpojumā vai ar to saistītā tīmekļa vietnē ir neprecīza jebkurā laikā bez iepriekšēja paziņojuma (arī pēc tam, kad esat iesniedzis pasūtījumu). Mēs neuzņemamies par pienākumu atjaunināt, grozīt vai precizēt informāciju Pakalpojumā vai jebkurā saistītā tīmekļa vietnē, ieskaitot informāciju par cenām, izņemot gadījumus, kad to pieprasa likumi. Neviens noteikts atjaunināšanas datums, kas tiek minēts pakalpojumā vai kādā citā saistītā vietnē, nav jāņem vērā kā norādošs uz to, ka visa informācija pakalpojumā vai jebkurā saistītā vietnē ir mainīta vai atjaunināta.

DIVPADSMITAIS PANTS – AIZLIEGTA LIETOŠANA

Papildus pakalpojumu sniegšanas noteikumos noteiktajiem aizliegumiem jums ir aizliegts izmantot vietni vai tās saturu: (a) nelikumīgiem mērķiem; b) lūgt citus veikt vai piedalīties jebkādās nelikumīgās darbībās; c) pārkāpt jebkurus starptautiskos, federālos, provinces vai štata noteikumus, likumus vai vietējos rīkojumus; (d) pārkāpt mūsu intelektuālā īpašuma tiesības vai citu personu intelektuālā īpašuma tiesības; e) uzmākties, ļaunprātīgi izmantot, apvainot, celt neslavu, iebiedēt vai diskriminēt dzimuma, seksuālās orientācijas, reliģijas, etniskās piederības, rases, vecuma, nacionālās izcelsmes vai invaliditātes dēļ; f) iesniegt nepatiesu vai maldinošu informāciju; (g) augšupielādēt vai pārsūtīt vīrusus vai jebkāda cita veida ļaunprātīgu programmatūru, kas var tikt izmantots jebkādā veidā, kas ietekmēs pakalpojuma vai jebkuras ar to saistītas vietnes, citu vietņu vai interneta funkcionalitāti vai darbību; h) vākt vai izsekot citu personu personīgo informāciju i) izplatīt surogātpastu, pikšķerēšanas shēmas, pielietot t.s. pharm, pretext, spider, crawl, scrape; j) jebkuram nepiedienīgam vai amorālam mērķim; vai (k) traucēt vai apiet pakalpojuma vai ar to saistītās vietnes, citu vietņu vai interneta drošības elementus. Mēs paturam tiesības pārtraukt Jūsu pakalpojuma vai jebkuras ar to saistītas vietnes izmantošanu par iepriekšminēto aizliegto lietojuma noteikumu neievērošanu.

TRĪSPADSMITAIS PANTS – GARANTIJU ATRUNA; ATBILDĪBAS IEROBEŽOJUMI

MĒS NEGARANTĒJAM, KA PAKALPOJUMA LIETOŠANA BŪS NEPĀRTRAUKTA, SAVLAICĪGA, DROŠA VAI BEZ KĻŪDĀM. MĒS NEGARANTĒJAM, KA REZULTĀTI, KURUS VARAT GŪT NO MŪSU PAKALPOJUMU LIETOŠANAS, BŪS PRECĪZI UN TICAMI. JŪS PIEKRĪTAT, KA MĒS VARAM APTURĒT PAKALPOJUMUS JEBKUROS LAIKA PERIODOS VAI ATCELT PAKALPOJUMU JEBKURĀ LAIKĀ, NEZIŅOJOT JUMS PAR TO. JŪS SKAIDRI APZINATIES, KA JŪSU LIETOŠANA VAI NESPĒJA LIETOT PAKALPOJUMU IR JŪSU ATBILDĪBA. PAKALPOJUMS UN VISI PRODUKTI UN PAKALPOJUMI, KAS JUMS SNIEGTI (IZŅEMOT TOS, KO ESAM CITĀDI NORĀDĪJUŠI), TIEK SNIEGTI TĀDI, KĀDI TIE IR UN TIE IR PIEEJAMI JŪSU LIETOŠANAI BEZ JEBKĀDĀM GARANTIJĀM VAI CITIEM APSTĀKĻIEM, TOSTARP TIESĪBĀM UZ TIEŠĀM GARANTIJĀM VAI NOSACĪJUMIEM PAR TIRDZNIECĪBAS, TIRDZNIECĪBAS KVALITĀTES, PIEMĒROTĪBU ĪPAŠAM MĒRĶIM, IZTURĪBU VAI PĀRKĀPUMIEM. GREEN HOT BOX, MŪSU DIREKTORI, BIROJA DARBINIEKI, PARTNERI, AĢENTI, LĪGUMSLĒDZĒJI, PRAKTIKANTI, PIEGĀDĀTĀJI, PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI, LICENCĒTĀJI, PĀRŅĒMĒJI NEATBILD PAR JEBKĀDU TIEŠU VAI NETIEŠU ZAUDĒJUMU, IESKAITOT ZAUDĒTU PEĻŅU, ZAUDĒTUS IENĀKUMUS, DATU ZAUDĒJUMUS VAI JEBKĀDUS LĪDZĪGUS ZAUDĒJUMUS, JEBKĀDU SATURA MAIŅU, PAKALPOJUMA VAI PROUKTA IZSLĒGŠANU NO PIEDĀVĀTĀ KLĀSTA, VAI JEBKĀDA VEIDA ZAUDĒJUMIEM VAI BOJĀJUMI, KAS  RADUŠIES, LIETOJOT PRODUKTU VAI PAKALPOJUMU TAM NEPAREDZĒTĀ VEIDĀ, JEBKĀDA VEIDA KĻŪMĒM VAI NOLAIDĪBU, KAS RADUSIESN NOSŪTĪTĀ, NODOTĀ VAI CITĀDI NODOTA LIETOŠANĀ PAKALPOJUMA LIETOŠANAS REZULTĀTĀ. JŪS ESAT STINGRI ATBILDĪGS PAR TO, KĀ IZMANTOJAT IEGĀDĀTOS PRODUKTUS VAI LIETOJOT PIEDĀVĀTOS PAKALPOJUMUS. DAŽAS VALSTIS VAI JURISDIKCIJAS NEATĻAUJ ATBILDĪBAS IZSLĒGŠANU NOTEIKUMOS, KAS ATTIECAS UZ LIETOŠANAI SEKOJOŠU VAI NEJAUŠU ZAUDĒJUMU RADĪTAJĀM SEKĀM, TĀDĒĻ MŪSU ATBILDĪBA TIKS PIEMĒROTA TIKAI UN VIENĪGI MINIMĀLOS LIKUMĪGOS APMĒROS.

ČETRPADSMITAIS PANTS – ATLĪDZĪBA

Jūs piekrītat atlīdzināt un aizstāvēt Premium Jane un mūsu mātesuzņēmumu, meitasuzņēmumus, saistītos uzņēmumus, partnerus, direktorus, aģentus, subsidētājus, licencētājus, pakalpojumu sniedzējus, apakšuzņēmējus, piegādātājus, praktikantus, darbiniekus, tiesību pārņēmējus un no jebkuras prasības vai pieprasījuma, ieskaitot advokātu nodevas, ko iekasē jebkura trešā persona sakarā ar to, ka esat pārkāpis lietošanas noteikumus, no jebkuriem dokumentiem, kas tik izmantoti atsaucēm, no Jūsu pārkāptu likumu sekām, kā arī no trešo pušu tiesību pārkāpumiem.

PIECPADSMITAIS PANTS – NODALĀMĪBAS KLAUZULA

Gadījumā, ja kāds no šiem Pakalpojuma noteikumiem tiek atzīts par nelikumīgu, spēkā neesošu vai neizpildāmu, šāds noteikums tomēr ir izpildāms, ciktāl to pieļauj piemērojamie likumi, un neizpildāmā daļa tiek uzskatīta par atdalītu no šiem Pakalpojuma noteikumiem. Šāda noteikumu daļas izslēgšana neietekmē atlikušo noteikumu spēkā esamību un izpildāmību.

SEŠPADSMITAIS PANTS – PĀRTRAUKŠANA

Jūsu un mūsu saistības, kā arī saistības, kas radušās pirms līguma izbeigšanas datuma, paliek spēkā pēc šī līguma izbeigšanas visiem mērķiem. Šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi ir spēkā, ja vien Jūs vai mēs tos neatceļam un kamēr tie netiks pārtraukti. Jūs varat pārtraukt šos pakalpojumu sniegšanas noteikumus jebkurā laikā, paziņojot mums, ka vairs nevēlaties izmantot mūsu pakalpojumus. Ja, mūsuprāt, Jūs neievērosit noteikumus vai mums rodas aizdomas, ka esat pārkāpis kādu no šiem pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, arī mēs jebkurā laikā varam pārtraukt šo līgumu bez iepriekšēja brīdinājuma, atstājot Jūs atbildīgu par visām maksājamajām summām līdz līguma izbeigšanas datumam un/vai attiecīgi varam liegt Jums piekļuvi mūsu pakalpojumiem (vai jebkurai to daļai).

SEPTIŅPADSMITAIS PANTS – ATTEIKŠANĀS

Tas, ka mēs atsakāmies no jebkādiem nosacījumiem vai noteikumiem, kas norādīti šajos pakalpojumu sniegšanas noteikumos, nav uzskatāms par turpmāku vai pastāvīgu atteikšanos no šāda noteikuma vai nosacījuma, vai atteikšanos no jebkura cita nosacījuma vai noteikuma, kā arī par mūsu neizpildi vai jebkādu šo pakalpojumu noteikumu vai noteikumu izpildes, vai izpildes kavēšanu, vai izpildes nodrošināšanu nav uzskatāms par atteikšanos no šādām tiesībām vai noteikumiem.

ASTOŅPADSMITAIS PANTS – REGLAMENTĒJOŠAIS LIKUMS

Šos pakalpojumu sniegšanas noteikumus regulē un interpretē saskaņā ar Eiropas Savienības likumiem, nedodot izvēles iespējas starp kādiem citiem (Eiropas Savienības vai citu jurisdikciju) likumiem.

DEVIŅPADSMITAIS PANTS – VISA VIENOŠANĀS

Šie lietošanas noteikumi un visas politikas vai darbības noteikumi, ko mēs esam ievietojuši šajā vietnē vai attiecībā uz pakalpojumu, veido vienošanos un izpratni starp Jums un mums, un nosaka Jūsu pakalpojuma izmantošanu, aizstājot visus iepriekšējos vai pašreizējos līgumus, paziņojumus un priekšlikumus gan mutiski, gan rakstiski, starp Jums un mums (ieskaitot visas iepriekšējās pakalpojuma noteikumu versijas). Jebkādas neskaidrības šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu interpretācijā nedrīkst tikt vērstas pret pakaplojumu sniedzēju un/vai noteikumu sastādītāju.

DIVDESMITAIS PANTS – KONTAKTINFORMĀCIJA

Jautājumus par pakalpojumu sniegšanas noteikumiem lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@greenhotbox.com